Kasutame nii traditsioonilisi kui ka modernseid töövõtteid, töövahendeid ja materjale.

Katteriide vahetus

PXL_20220430_090611005

Antiikse mööbli restaureerimine

00100lPORTRAIT_00100_BURST20190720131554386_COVER

Kaasaegse mööbli restaureerimine

1641824207261_041713-01

MIKS RESTAUREERIDA või MIKS SOETADA ENDALE RESTAUREERITUD MÖÖBLIT?

  • Teile on kas pärandatud või olete ostnud endale mõne vana mööblieseme, mis vajaks korda tegemist. Kui Teil puuduvad vajalikud vahendid, materjalid, oskused ja/või aeg, siis tuleks pöörduda professionaali poole. Varasemalt disainiti mööbel nii, et see ka pikemalt vastu peaks, kasutades eelkõige kõrgekvaliteedilisi materjale. Sadulsepad kasutavad nii traditsioonilisi kui ka modernseid töövõtteid ja vahendeid, et puhuda elu sisse vanale ja unarusse jäänud mööblile, tuues nii rõõmu ja kasutusvõimalusi veel mitmetele põlvkondadele.

  • Eelistate põhimõtteliselt taaskasutust. Investeerides restaureerimisse vähendate prügimäele mineva mööbli hulka ning hoiate vanad esemed kasutuses. Restaureerimise teenus kui ettevõtlusmudel on juba oma olemuselt keskkonda säästev ettevõtmine, mis pigem hooldab ja hoiab vana ning vähendab ületootmist ning reostust.

  • Te ei leia laiatarbekaupu pakkuvatest kodusistuspoodidest endale sobivat eset ning seetõttu soovite valida ise näiteks tooli ja kanga, mis just Teie interjööriga sobituks ja teistest eristuks. Selleks, et Teile ideaalset eset luua, võtab sadulsepp arvesse teie visiooni ja soove, personaalseid eelistusi ja nõudmisi, mugavust, stiili, maksuvust ning materjalide kvaliteeti ja sobivust. See on kindlasti midagi palju enamat kui pakub hetke kiirmood mööblitööstuses. Naturaalsed ja keemiavabad materjalid on samuti saadaval. Restaureeritud mööbel on unikaalne ja nii tegija kui tellija nägu.

  • Valides restaureerimise ja töötades koos sadulsepaga annad oma panuse väike-ettevõtluse toetamisse, hoiad oma raha kohalikus majanduses ja kogukonnas, investeerid ettevõtlikkusse ja annad oma panuse kultuuriliselt, majanduslikult ning loominguliselt mitmekesisesse keskkonda, selle asemel et oma raha suurtööstusele anda.